Day: April 30, 2015
Fericirea, o regulă de bun-simț
April 30, 2015
Un guest post despre fericire scris de o prietenă pe pagina ei de FB. Dar mie mi se potrivește atât de bine încât am decis să-l preiau aici, la mine pe blog. De ce? Pentru că mai bine de atât nici că mă puteam exprima în ceea ce privește dezgustul față de nepăsare. “Obisnuiam sa […]
Pink it was love at first sight
Pink gets me high as a kite. Nu e soare afară, dar e culoare-n picioare. Pink, Ladypink …cum altfel? Viva la Converse! O zi de joi frumoasă să aveți!





Comentarii recente